Гарантія та сервіс | Листозгини Україна, Київ, Харків, Одеса

Гарантія та сервіс

Наша компанія є авторизованим сервісним центром компанії TAPCO на території України, Білорусії, Росії і Казахстану. Гарантія на всю продукцію TAPCO становить 1 рік з моменту продажу. У цей період, в разі виникнення будь-якої несправності, ви можете звернутися в нашу компанію для ремонту, або заміни верстата.

Гарантія не поширюється на механічні ушкодження, пошкодження, що виникли в ході неправильної експлуатації або регулювання, а також внаслідок нормального зносу, або виникли в результаті спроби обробки матеріалів, товщина або інші характеристики яких виходять за рамки зазначених в інструкції до верстата діапазонів.

При необхідності замовити запчастини, ви можете звернутися до докладної деталізації вертатів і вказати номер і кількість необхідної вам запасної частини.

Дбайливе ставлення до обладнання, своєчасне і правильне регулювання, регулярна заміна зношених частин - все це є запорукою того, що придбаний вами верстат працюватиме не один рік на вашому виробництві, приносячи максимум прибутку.

При виникненні будь-яких питань щодо експлуатації верстатів TAPCO зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для Вас, способом.