Про компанію | Листозгини Україна, Київ, Харків, Одеса
Наш офіс продажу:
вул. Вікентія Хвойки, 21
Пн.-Пт. 9-00 — 18-00
Сб., Нд. - вихідний
Дивитися на Карті Google

Про компанію

Наша компанія є офіційним партнером компанії TAPCO з продажу ручних листозгинів. Наше багаторічне співробітництво дозволяє нам з упевненістю говорити про якість нашої роботи з клієнтами та професіоналізм співробітників. І важливим доказом у цьому є наші постійні клієнти, які цінують наш індивідуальний підхід.

Корпорація TAPCO протягом ось вже більше 50 років постачає на світовий ринок листозгинальні верстати, принцип дії яких був колись давно розроблений і запатентований засновником компанії, паном Уїнд.

Професійні покрівельники, віконники, монтажники вентильованих фасадів і всіх видів сайдингу цінують листозгин TAPCO за їх зручність і геніальну простоту в роботі. Кожен, хто коли-небудь спробував працювати на верстатах TAPCO ніколи більше не зможе знайти верстата краще. Ми запрошуємо всіх клієнтів відвідати наш виставковий зал, де ви зможете самі виготовити будь-який виріб на верстаті та оцініти верстат в роботі. Завжди в нашому виставковому залі є кілька різних верстатів, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий для вас. Також на нашому складі завжди є всі необхідні витратні матеріали та оригінальні запасні частини.

Для більш ефективного використання TAPCO важливо застосовувати різні додаткові опції та аксесуари: кутоміри, обмежувач подачі, відрізний верстат, размотчик рулону, пристрій для профілювання і т.д. Наші менеджери нададуть вам повну технічну консультацію, допоможуть правильно відрегулювати верстат, зроблять вигідну цінову пропозицію і організують доставку.

Залишилися питання? 

Форма зворотнього зв'язку

Чекаємо Вас в нашому офісі!